Stalo se nestalo II

9. května 2011 v 19:15
JAK UŽ JSEM ŘIKALA NĚKTERÉ ČLÁNKY BYLI UPRAVENY JAKO BYCH TO PSALA JÁ ALE NÉ VŠECHNY JSEM STIHLA PŘEPSAT Luky zavřel dveře a zakřičel:,,Na ten pohřeb nejdu a basta!"Luky byl 15 letý kluk který si s kámošema domluvil že si vyjdou na disko.Dnes večer.Ale dnes večer se koná i pohřeb její babičky.,,Pudeš tam a basta!Je to tvoje babička!"Zařvala na ni máma.Večer mu připravila oblek.On se sice oblíkl,ale do kalhot a mikyny.Vzal si baterku a vylezl oknem.Uklidnil psa a vyrazil.Když si toho mamka všimla,byl už na cestě lesem.,,Hele,",řekl Michael klukům,,,slyšeli ste už vo tom zámku který se zjevuje jen 5.5.???5?Hlavní číslo je teda 5,už ste o tom slyšeli?"Zeptal se.,,Proboha tebe zajímaj náký ptákoviny........Doufám,že holky maj antikoncepci..."Dodal Frank.,,Debile!"A všichni se začali smát.Jen Roger ne.Byl to ten nejtajemnější kluk z města.On s nima kamarádil jen kvůli tomu aby byl ,,IN".,,Ale kluci,co když je to pravda?Nekecej hlouposti Ro!Odpověděli mu kluci.Tak si šli dál,a kluci na něj připravili léčku.Na Rogera.,,HEJ,DEJ TO SEM!MÁMJ V TOM PRACHY!"Zařval na kluky Ro,kteří mu vzali batoh.,,Blížíme se k tomu zámku.Dojdi tam a buď tam 10 minut.Jen s lampičkou!"Řekli mu kluci úkol.,,No táááák....Dělej!!!!"Roger poi chvilce šplhu vylezl a odpočítával si to........Uchvátil ho krásný stav zámku.Ale,jakto že se v zámku svítilo?Vešel pomalu dovntiř,ale,počkat,bylo ODEMKNUTO?!To ho ale nezajímalo.Vešel do toho pokoje,a tam byla krásně ozdobená postel.V ní spala stejně staré děvče jako on.Brečela.Obrátil ji aby se na ni podíval.Její obličej ji šokoval.Měla zkrvavený a zjizvenáý obličej.Lekl se tak, že zašel dozadu,strčil do vycpaného mědveda.Ten na něj spadl a Roger omdlel.********************Kluci si myslely že je tam moc dlouho.Odešli teda radši na diskotéku.Stejně bylo pozdě.Už byla minuta po půlnoci a zámek zmizel.Museli čekat dalších 10 let aby se tam mohli s policajtama dostat.Ale marně.Zámek se již neobjevil.Po bedlivém pátrání zjistili že Rogerův praprapradědeček mučil a zneužíval svou mladou ženu která na následky po 2 letech umřela.Stalo se to???Ne,nestalo


Bylo kolem dvanácté v noci a Hanka ulehala spokojeně do postele. Byla sobota,tak mohla jít spát pozdě. Už skoro spala když jí zazvonil mobil. V rychlosti zjistila,že jí volá kamarádka Lucie. Myslela si,že si z ní dělá legraci,nebo jí chce popřát dobrou noc. Tak či tak,Hanka jí to zvedla. Než stačila Lucie promluvit,křikla Hanka do telefonu že chce spát,že dobrou noc a ať nevolá!!Nenechala Lucku promluvit jediné slovo. Položila mobil v domění že už nebude volat a zavřela oči. Hned se ale ozval mobil znovu. Hanka se naštvala a zvedla to,ale než stačila cokoli zařvat Lucka začala zoufale prosit o pomoc,že je doma a že ji napadla nějaká žena. Hanka se polekala jejího přiškrceného hlasu. Takhle vyděšený hlas by Lucie nedokázala nahrát. Přemohla strach,nasedla na kolo a uháněla Lucce na pomoc. Napadlo jí,že by měla radši zavolat někoho dospělého,ale to mohla Lucka zavolat rovnou policii.Co když si dělá přece jen legraci?Tak či tak,protože to od sebe nemají daleko,vyjela Hanka do tmy. Už zdálky viděla temný lucčin dům. Ten útulný a prosluněný dům byl tytam a místo něj stála u lesa chladná a tmavá vila. V noci vše vypadá jinak. Už při prvním pohledu si byla Hanka jistá,že si z ní Lucka nedělala blázny. Dveře byly vyražené z pantů a z patra se lesem nesl jekot vyděšené a přiškrcené Lucie. Hanka odhodila kolo a spěchala do patra. Vtrhla do Lucčina pokoje a věnoval se jí takový pohled že na to v životě nezapomene. Lucie seděla na posteli,z pusy a nosu jí tekla rudá krev,byla modrá a kdosi nebo cosi ji škrtilo. Lucka v ruce držela mobil a stále ječela.Ale už z posledních sil. Náhle se ozvala rána.Postava která Lucii škrtila se polekala a vyletěla oknem ven. Lucka se rozkašlala a začala se dusit. To průvan způsobil tu ránu!Lucie divoce ukazovala ke dveřím.Hanka se polekala a otočila se.Nic tam však nebylo. počkala až se ubohá Lucka vykašlala a pak spolu běžely do ložnice. Už z chodby Hanka slyšela podivný vrzavý zvuk. Vešly a začaly obě řvát tak,že takhle nikdo nikdy v životě neřval. lucčini rodiče viseli na lanech od stropu a houpali se. Obě vyběhly z domu pryč a na policii. Policie jim s postavou nevěřila a usoudili že to byl vrah. Jen Lucie a Hanka však věděly pravdu. Lucčina rodina se nenáviděla s druhou a dělali si naschvály a zrovna ten osudný den přišla řada udělat naschvál druhé rodině. Lucčini rodiče jim odpojili nějakou součástku u auta.netušili však jaký to bude mít dopad. Celá rodina si ješte tentýž den vyjela na výlet a na křižovatce kde potřebovali odpojenou součástku se stala veliká nehoda.Celá rodina byla mrtvá. Lucčini rodiče to nemohli rozdýchat,tohle přece nechtěli. Ale bylo pozdě a duch matky té zesnulé rodiny se přišel pomstít...Stalo se to???Ano,stalo!!!

Protože můj bratr rád poslouchá strašidelný příběhy,rozhodla jsem se,že mu dám k narozeninám kazetu s hororem.Když jsem mu to dávala,byl napjatý co v něm najde.,,Super,strašidelný příběh!To si musím hned poslechnout!¨,vykřikl a hned běžel k sobě do pokoje.Najednou jsem z jeho pokoje uslyšela křik a strach nahánějící smích.Okamžitě jsem tam co nejrychleji běžela a byla jsem v šoku.Bratr ležel na zemi a řval,jako když ho na nože berou.Z jeho kazeťáku vycházel příšerný smích,který byl stále silnější a silnější.Byl tak hlasitý,že jsem si musela pomalu rokama zakrýt uši.Popadla jsem kazeťák a vší silou jím mrskla o zeď.Ale ten smích nepřestal,všemožně jsem s kazeťákem rumplovala,až to konečně zmlklo.Brášku museli odvézt do nemocnice,měl šok. O pár dní později jsem si v novinách přečetla:,,Jedenáctiletá dívka nalezena mrtvá ve svém pokoji.Na pomoc bylo už pozdě!Vedle ležel jen magnetofon.¨Dodnes je mi záhadou,jak k té podivné příhodě mohlo dojít.Ano,stalo!!!!!!!!!!

Jednou jel starý řidič do Prahy a zahlédl na silnici mladou stopařku. Zastavil jí a ona nastoupila , byla to dívka která měla hrozně škaredý obličej měla ho popálený, řidič se jí trochu bál ale odvezl ji na to místo kam chtěla jet. Hledal to město ale nikde takové nebylo zeptal se tedy dívky jestli se nespletla. Ona už tam jen ležela a nikoho nevnímala, řidič ihned zavolal zahranku a holčičku si odvezli. Když pak mu zachranka řekla že měla važné poranění hlavy a že zemřela před 3 rokami. Divili se že byla v autě a od té doby starý řidič nikoho nevozil!Stalo se to???Ne,nestalo!!!Solárium:
Jedna žena byla na dovolené u moře,ale počasí se nevydařilo.Aby byla opálená a hezká,chodila každá den do solária.Když se vrátila domů,šířil se kolem ní podivný zápach!!!!Její kolegové v práci ji požádali,aby se častěji sprchovala,ale žena samozřejmě věděla,že se sprchuje každý den,takže šla rovnou k lékaři!!!!Lékař zjistil,že se jí zavařily vnitřnosti a začínají hnít!!!!Zemřela krátce poté!!!!Stalo se to????Ne,nestalohrůza s e-mailu:
Asi před rokem v pátek jsem dostala e-mail. Byly v něm otřesné fotky holky, která spáchala sebevraždu. Také v něm stálo, že pokud tento mail nepošlu 10 lidem do 7 dnů, tak si mě to mrtvé děvče najde. Já na tyto věci nevěřím a ihned jsem ho smazala. To byla chyba! Přesně za týden jsem měla volné odpoled­ne, tak jsem k nám pozvala kamarádku. Když jsem šla ze školy, připadalo mi, že se za mnou někdo plíží, ale jakmile jsem se otočila, nikdo tam nebyl. S nepříjemným pocitem jsem šla dál. Těsně před domem zvuky ustaly. Oddychla jsem si. Vešla jsem do předsíně a najednou se přede mnou zjevila ta dívka z e-mailu. Začala jsem křičet, ale ona se ke mně přibližovala víc a víc. Na poslední chvíli zazvonila kamarádka a mrtvola zmizela. Věřte nebo ne, tohle se opravdu stalo!

Jednou Anne jela ke své babičce která bydlela hodně daleko. Jela tedy vlakem a pak přestoupila na autobus..... Jak do toho autobusu nastupuje tak si všimne divného člověka, ale Anne si řekne že je spousta divných lidí a že jínic do ted neudělali. Sedla si na sedadlo a čekala až bude ve městě kde bybička bydlí. Včimla si že ten divný člověk drží pod svím pláštěm nůž... Anne se zalekla, a ihned vystoupila. Anne měla štěstí že na ní babička čekala na zastávce, babička jí přivítala a řekla jí že její přítel přijel stejným autobudem jako Anne. Anne se pousmála, a byla zvědavá jakého má babička kamaráda. Muž vystoupil z autobusu a Anne se zděsila byl to ten samí divný muž který měl pod pláštěm nůž. Anne ihned babičce řekla co viděla a babička řekla že je to nesmysl že její přítel by tohle neudělal a že Anne měla asi nějáké vydiny. Přišly k babičce domů a Anne si všimla že muž vytahuje pomale a opatrně nůž vzala babičku a chtěla sní utíkat pryč ale babička spadla na zem a Anne jí musela zvednou než ale babičku zvedla muž Anne zabil ale babičku ne! Protože baička byla jeho přítelkyní a Anne se mu zdála tak podezřelá že chce zabít babičku... Babička potom zavolala policajty a divného muže zavřeli do vězení...Stalo se to??Ne,nestalo


Prázdniny jsem strávila s rodiči a mým malým bratrem v Itálii, přímo u moře. Můj bratr a já jsme si chtěli vystřelit z lidí na pláži, a tak jsme si přidělali na záda žraločí ploutev z plastu. Šli jsme ven - ale než jsme vůbec mohli začít s naším žertíkem, přišla k nám nějaká malá holka, vzala si naši atrapu a utíkala pryč. Můj bratr a já jsme byli rozčilení a volali jsme na tu holku, co to má znamenat. Ale už byla pryč. Najednou se ozvala siréna: ,,žraločí poplach!" A všichni plavci museli hned z vody. Můj bratr a já jsme si v tu chvíli uvědomili, že ta malá holka nám zachránila život.Stalo se to???Ano,stalo!!!!!!!!!!!!!!!!


Jednou jsem přišla ke své nejlepší kamarádce Káje na návštěvu. Uprosili jsme mamky, abych tam mohla přespat. Poslouchaly jsme hudbu a a připravovaly se na vyvolávání duchů. Asi 10 minut před půlnocí jsme daly uprostřed pokoje lampičku, která měnila svou barvu. Sedly jsme si do tureckého sedu a začaly vyvolávat. O půlnoci jsme vyvolaly ducha utrpení. Napadla mě bláznivá otázka a položila jsem ji duchovi: "Duchu utrpení, převtělil jsi se do těla Izzinky, kočky Káji?" Otočila jsem kartu s odpovědí. Stálo tam ano. Na dveřích jsme uviděly stín kočky. Izza seděla na okně a usilovně mňoukala. Najednou se na mě vrhla a do krve mě poškrábala. Naštěstí ji Kája včas odtrhla, hodila do obýváku a rychle zavřela dveře. Kočka však stále škrábala a tak jsme raději ducha odvolaly. Ze zad mi tekla krev a tak mi na ně Kája dala obklad. Byly jsme vystrašené a nedovedly jsme si divné chování Izzinky vysvětlit. Ráno se u chovala normálně. Bylo to podivně nevo ne ?!!!Stalo se to???Ano,stalo
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama