Květen 2011

Hry pro dívky

19. května 2011 v 19:23
Hry pro dívky je nejhezčí a nejlepší stránka kterou znám.Každou volnou chvilku tam hraju hry a je to fakt dobrýNejsou tam jen oblíkačky ale i moje nejoblíbenější hry makeup hry,ostatní hry atd. mám ráda vidlákov můžu si tam popovídat s ostatními uživateli a přitom můžu hrát.Myslela jsem že hry prodívky jsou kravina ale po pár minutách jsem se musela přihlásit a dát si je do oblíbených.Na hry pro dívky nejsou jenom hry ale také magazín,optické klamy,videa,herni tipy a návštěvní kniha.Moc vám to doporučuju rozhodně se tam zajděte podívat a kdybi vás to nebavilo tak zkuste 1 2 3hry a uvidíte že je to super stránka s plno hrami.


PS:Nejnejnejnejnejnejnejnejnej stránka http://www.hryprodivky.cz/ tak se podívejte určitě si ji zamilujete jako já.


T-bass

18. května 2011 v 18:25


Taneční skupinu T-BASS založil v roce 1997 Zdeněk Zolman. Skupina se hned od počátku svého fungování zabývá tanečními technikami Street Dance a reaguje na nejmodernější taneční trendy. Z původních dvanácti členů se postupem času rozrostla v početnou a prestižní taneční školu, která si vybudovala silné zázemí a kvalitní systém taneční výuky a výchovy dětí a mládeže. Současně si získala silnou pozici mezi špičkou taneční kultury v České republice, kterou pravidelně reprezentuje na mezinárodních soutěžích jako mistrovství Evropy či mistrovství světa. I v komerčním či mediálním měřítku má však T-BASS za sebou již mnoho úspěchů, za které mohou mluvit např. vítězství v TV soutěži Taneční skupina roku 2008(ČT1), anebo finále TV soutěže Česko Slovensko má Talent 2010 (TV Prima).
V roce 2007 byla pro velký zájem založena také taneční skupina T-BASS v Pardubicích. Jak T-BASS Hradec Králové, tak T-BASS Pardubice učí děti a mládež vnímat tanec jako způsob kvalitně stráveného volného času formou pohybu, fyzického vyžití a muzikálního vnímání. Zárukou je při tom dobré zázemí, kvalifikovaní a zkušení lektoři s mnohaletou praxí a výbornými výsledky. Taneční skupina T-BASS je tedy místem, kde se smysluplně a naplno věnujeme výchově dětí a mládeže.
.: REFERENCE
SOUTĚŽNÍ
 • Mistři Evropy ve Street Dance Show formacích hlavní věkové kategorie
 • Vicemistři Evropy v Hip Hop formacích dětské věkové kategorie
 • Mistři ČR ve Street Dance Show formacích hlavní věkové kategorie
 • Mistři ČR v Hip Hop formacích juniorské věkové kategorie
 • Mistři ČR ve Streetdance formacích kategorie Hlavní 2 (nad 31 let)
 • Mistři ČR v duo Electric Boogie - Petr Kracík a Zdeněk Zolman
 • Několikanásobní mistři ČR v Break Dance teamech
 • Vicemistři světa v Break Dance teamech (Semtex Squad)
 • 2.místo ve větovém poháru Streetdance Show formací hlavní věkové kategorie
 • Finalisté mistrovství světa v Hip Hop formacích hlavní věkové kategorie
 • Finalisté mistrovství světa v Hip Hop formacích juniorské věkové kategorie
 • Několikanásobní vicemistři ČR v Hip Hop formacích hlavní věkové kategorie
 • Několikanásobní vicemistři ČR v Hip Hop formacích juniorské věkové kategorie
 • Několikanásobní mistři Čech v Hip Hop formacích juniorské věkové kategorie
 • 3. místo na mistrovství Evropy v Hip Hop formacích juniorské věkové kategorie
 • Finalisté mistrovství ČR v Hip Hop formacích dětské věkové kategorie
 • Finalisté mistrovství ČR ve Street Dance Show Formacích dětské věkové kategorie
 • 5. místo na mistrovství světa v Electric Boogie - Petr Kracík
 • 5. místo na mistrovství Evropy v Break Dance - Vladimír Tomek
KOMERČNÍ
 • 1999 - turné se skupinou Chinaski
 • 2000 - natáčení videoklipu pro skupinu Narvan
 • 2000 - vystoupení na křestu nového alba Heleny Vondráčkové
 • 2001 - turné se skupinou Lunetic, zpracování jejich choreografií
 • 2001 - natáčení videoklipu se skupinou Lunetic
 • 2001 - natáčení videoklipu se skupinou Satelit Kanibal
 • 2002 - choreografie a vystupování se skupinou 2M
 • 2004 - natáčení videoklipu skupiny Touch, zpracování choreografie
 • 2007 - natáčení videoklipu skupiny The Coolers, zpracování choreografie
 • 2008 - vítězství v TV show - Taneční skupina roku 2008
 • 2010 - finalisté TV show - Česko-Slovensko má Talent
 • vystupování v televizních pořadech např.: Výzva (ČT), Zlatá Mříž(NOVA), 5.Element(Óčko), Snídaně s Novou apod.
 • vystupování na mnoha kulturních akcích s celebritami po celé ČR
Taneční skupina T-BASS vychovává děti již od 3 let. Dětská věková kategorie vyžaduje zvláštní přístup a péči. Děti se u nás učí zábavnou formou vnímat rytmus, základní pohybová cvičení, pohybový rozsah i celkovou koordinaci těla. Vše samozřejmě v návaznosti na hudební předlohu a pod vedením kvalifikovaného lektora/ky, který/á má odborné vzdělání pro cvičení s dětmi.
Vyšší výkonnostní třídy dětí, tedy většinou děti od 8 do 10 let se již učí technicky náročnějším prvkům, variacím či choreografiím. Jsou také vedeny k větší disciplíně i týmové práci. V tomto věku také poprvé zkoušejí improvizaci nebo vlastní tvorbu, kde si začínají formovat svou taneční osobnost.
Taneční skupina T-BASS je vicemistrem Evropy v hip-hop formacích dětské věkové kategorie.T-BASS - HOLIDAY DANCE SESSION 2011
LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ T-BASS
2011
HORNÍ BRADLO

...opět výběr špičkových lektorů z ČR a SR, profi hlídání pro děti se spoustou tance, her a zábavy, večerní programy, battles, shows,etc............................(přihlášky ke stažení na www.t-bass.cz od poloviny prosince 2010, propagační leták se jmény lektorů během ledna 2011).
TERMÍNY:
1.BĚH: SOBOTA 23.7. - PÁTEK 29.7.2011
(Děti HK i PCE, Junioři HK - A, B1, B2, Hlavní HK - A1,A2,B1,B2,B3,C)
2.BĚH: NEDĚLE 31.7. - SOBOTA 6.8.2011
(Junioři PCE- 1,2,3, Hlavní PCE - 1,2,3, BREAK HK, Junioři HK C,D, Hlavní HK D)

Zálohu Kč 1.000,- je nutné zaplatit do 15.února 2011. Záloha se nevrací, pouze v případě onemocnění. Doplatek Kč 2.750,- zaplaťte do 30.května 2011, jinak Vaší účast na letním táboře nebudeme akceptovat . Platby provádějte převodem na účet č.: 1.BĚH: 1088992319/0800, 2.BĚH:1093319399/0800do zprávy pro příjemce je nutné uvést celé jméno a příjmení účastníka tábora a jako variabilní symbol jeho/její rodné číslo!!!
Zálohu je možno uhradit také v hotovosti v novém centru Dance Fabrique T-BASS na Velkém náměstí rovněž do 15.2.2011 kdykoli v pondělí nebo úterý od 16:30 do 19:30 hod. nebo v ABC klubu v Pardubicích dne 8.2.2011 od 17:00 do 20:00 hod.
Doplatek v hotovosti lze uhradit na recepci v centru Dance Fabrique T-BASS na Velkém náměstí kdykoli v pondělí až čtvrtek od 15:00 do 18:30 hod. nebo v ABC klubu v Pardubicích dne 10.5.2011 od 17:00 do 20:00 hod. , nejpozději však do 30.května!!! (Zdroj T-bass.cz)

Čarodějky

15. května 2011 v 12:01

Čarodějky


Jak podle tebe vypadá čarodějka?Určitě nějaká stará ošklivá baba, s bradavicí na nose mumlající různá zlá kouzla...Hmm, realita je trošku jiná!
Již v dobách dávno minulých byly tyto ženy léčitelky, porodní báby, bylinkářky, šamanky a kněžny.Oddávaly, uklidňovaly spory a samozřejmě čarovaly,Oblékali se do volné dlouhé košile z bílého plátna s červeným pentagramem v oblasti žaludku.K výbavě patří i dlouhý plášť s kapucí.Spodní prádlo není žádné a když jo, musí být čistě bílé.
Jinak víra v čáry a magii je ta nejstarší na světě!Její kořeny sahají v Evropě až do 5. století, kdy naši předci museli žít v souladu s přírodou aby vůbec přežily.Tak vznikla spiritistika, která se projevovala různými rituály a symboly.Položila tak základy čarodějnictví.řídila se pohyby slunce, měsíce a hvězd, střídáním ročních období, smrtí a životem.Centrem víry byly ženy, jejich vědění o porodu a sexualita.Rituály většinou prováděly moudré ženy, které se vyznaly v léčitelství a byly považovány za věštkyně.Od roku 1000 začala církev proti těmto ženám bojovat.
Měla strach z jejich síly.Byly pronásledovány a upalovány na hranicích.Procesy a čarodějnicemi v Evropě skončily až v roce 1793.V Africe a Indii je ještě dneska víra v čarodějnice a magii velmi rozšířená.
Nejstarší profese první čarodějnice na světě prý byla Aradia, dcera Diany a boha slunce Lucifera.Kromě dobrých duchů vládli našim předkům i duchové s horší povahou.Řekové měli hroznou kouzelnici Hekaté, vládkyni podsvětí, nebo Kirké, čarodějnici, která z přátel Odyssea vykouzlila prasata.
Rozeznáváme tři druhy čarodějek:
BÍLÁ:To byly ženy, které uměly probudit lásku, odvrátit uřknutí a poradit,.Používaly kořínky, bylinky a modlitby.
ČERNÁ:Uměly uřknout a uhranout a předpovídat budoucnost pomocí kouzel, zaříkávání a odporných lektvarů.Prý na sebe uměly brát zvířecí podobu, v noci vycházely ven a vraždily děti i dospělé.
SATANISTICKÁ:Tyhle byly přímo ve spojení s démony, létaly na sabat a tam prováděly různé zvrácené rituály, tře a milování s ďáblem.

Moje hudební video

15. května 2011 v 11:05

15/05/11
FilmStmívání

10. května 2011 v 19:38
Popis / Obsah / Info k filmu Stmívání
Bella se po 17 letech života na Floridě vrací za otcem do malého městečka Fort. Město se jí nezamlouvá, ale pro matku to udělá. Hned první den potká neodolatelného Edwarda Cullena, který se straní ostatním spolu se svými sourozenci. Bella s ním má biologii. Po prvním setkání má pocit, že ji Edward nenávidí, ale jakmile se s Edwardem znovu uvidí ve škole, začnou se sbližovat. Bella neodolává jeho půvabu a inteligenci a Edward její nádherné vůni. Jakmile se stanou přáteli, Edward ji stále varuje před sebou samým, a neustále jí jako zázrakem zachraňuje život. Bella se tedy začíná zajímat o to, co Edward doopravdy je. Jednou při výletě s přáteli pozná velice milého chlapce jménem Jakob, jehož otec věří povídačkám o vlkodlacích a jistých studených - upírech. Při této historce to Belle dojde. Řekne Edwardovi svou teorii a on ji potvrzuje. Bella si je nyní jista třemi věcmi - Edward je upír - Jedna jeho část, neví jak silná, žízní po mé krvi - Jsem do něj bezvýhradně a neodvoletelně zamilovaná.

Tady to začíná. Bella se jde seznámit s Edwardovými rodiči, když při jejich druhém setkání přijdou jiní upíři. Jednomu z nich Bellina krev taky zavoní. Je to lovec, a tak nenechá Bellu v klidu dokud se nenapije, nebo ho ostatní nezničí. Dokáže Edward zachránit Belle život i tentokrát?Obrázky - Stmívání : 1


The craft

10. května 2011 v 19:24
Nazdarek lidi stáhla jsem tenhle filma a nemuzu se přestat na nej divat moc hezky doporučuju

http://www.xmission.com/~tyranist/horror/reviews/c/image/Craft.jpg
O čem vlastně Čarodějky/The Craft jsou: Když Sarah Baileyová poprvé vkročila do školy sv. Bernarda, věděla, že ji tam budou okukovat. Netušila ovšem, že tři nové spolužačky už na ni čekají. Koníčkem zlomyslné Nancy, zakomplexované Bonnie a potměšilé Rochelle je totiž čarodějnictví a už delší dobu pasou po čtvrté kamarádce do počtu. Sarah se zdá, že má konečně opravdové přítelkyně, a je ochotná s nimi ledacos vyzkoušet. A kouzla začnou fungovat: Sarah ztrestá spolužáka Chrise, který ji zesměšnil, Rochelle si vyřídí účty s Laurou, která nesnáší černochy, Bonnie se konečně zbaví ohyzdných popálenin na zádech. Lačná Nancy zase zatouží, aby do ní přešla síla mocného ducha... Sarah brzy pochopí, že všechno zlé, co kamarádky s kouzly napáchaly, se dříve či později obrátí proti nim. Když kolem začnou umírat lidé, nechce už mít s čarodějnictvím nic společného. Nancy, Rochelle a Bonnie ji však nechtějí ze svého magického kruhu pustit. Sarah čeká souboj na život a na smrt s bývalými přítelkyněmi. A může z něj vyjít živá jen tehdy, když využije nebezpečných sil, kterých se chtěla navždycky vzdát...
Mpzna se vam zda ze je to kravina ale je to moc spr film neni ani horor ani komedie neco mezi tim je to mooooooooooc pekny urcite by se to libilo i tem, ktere magie vubec nezajima no přesvědčte se sami!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zde si můžete stáhnout užasný film Čarodějky/The Craft: DOWNLOAD
JE TO SKVELA KVALITA A ZCELA ČESKÝ FILM!!!!!!!!!!!!!!


Stalo se nestalo II

9. května 2011 v 19:15
JAK UŽ JSEM ŘIKALA NĚKTERÉ ČLÁNKY BYLI UPRAVENY JAKO BYCH TO PSALA JÁ ALE NÉ VŠECHNY JSEM STIHLA PŘEPSAT Luky zavřel dveře a zakřičel:,,Na ten pohřeb nejdu a basta!"Luky byl 15 letý kluk který si s kámošema domluvil že si vyjdou na disko.Dnes večer.Ale dnes večer se koná i pohřeb její babičky.,,Pudeš tam a basta!Je to tvoje babička!"Zařvala na ni máma.Večer mu připravila oblek.On se sice oblíkl,ale do kalhot a mikyny.Vzal si baterku a vylezl oknem.Uklidnil psa a vyrazil.Když si toho mamka všimla,byl už na cestě lesem.,,Hele,",řekl Michael klukům,,,slyšeli ste už vo tom zámku který se zjevuje jen 5.5.???5?Hlavní číslo je teda 5,už ste o tom slyšeli?"Zeptal se.,,Proboha tebe zajímaj náký ptákoviny........Doufám,že holky maj antikoncepci..."Dodal Frank.,,Debile!"A všichni se začali smát.Jen Roger ne.Byl to ten nejtajemnější kluk z města.On s nima kamarádil jen kvůli tomu aby byl ,,IN".,,Ale kluci,co když je to pravda?Nekecej hlouposti Ro!Odpověděli mu kluci.Tak si šli dál,a kluci na něj připravili léčku.Na Rogera.,,HEJ,DEJ TO SEM!MÁMJ V TOM PRACHY!"Zařval na kluky Ro,kteří mu vzali batoh.,,Blížíme se k tomu zámku.Dojdi tam a buď tam 10 minut.Jen s lampičkou!"Řekli mu kluci úkol.,,No táááák....Dělej!!!!"Roger poi chvilce šplhu vylezl a odpočítával si to........Uchvátil ho krásný stav zámku.Ale,jakto že se v zámku svítilo?Vešel pomalu dovntiř,ale,počkat,bylo ODEMKNUTO?!To ho ale nezajímalo.Vešel do toho pokoje,a tam byla krásně ozdobená postel.V ní spala stejně staré děvče jako on.Brečela.Obrátil ji aby se na ni podíval.Její obličej ji šokoval.Měla zkrvavený a zjizvenáý obličej.Lekl se tak, že zašel dozadu,strčil do vycpaného mědveda.Ten na něj spadl a Roger omdlel.********************Kluci si myslely že je tam moc dlouho.Odešli teda radši na diskotéku.Stejně bylo pozdě.Už byla minuta po půlnoci a zámek zmizel.Museli čekat dalších 10 let aby se tam mohli s policajtama dostat.Ale marně.Zámek se již neobjevil.Po bedlivém pátrání zjistili že Rogerův praprapradědeček mučil a zneužíval svou mladou ženu která na následky po 2 letech umřela.Stalo se to???Ne,nestalo


Bylo kolem dvanácté v noci a Hanka ulehala spokojeně do postele. Byla sobota,tak mohla jít spát pozdě. Už skoro spala když jí zazvonil mobil. V rychlosti zjistila,že jí volá kamarádka Lucie. Myslela si,že si z ní dělá legraci,nebo jí chce popřát dobrou noc. Tak či tak,Hanka jí to zvedla. Než stačila Lucie promluvit,křikla Hanka do telefonu že chce spát,že dobrou noc a ať nevolá!!Nenechala Lucku promluvit jediné slovo. Položila mobil v domění že už nebude volat a zavřela oči. Hned se ale ozval mobil znovu. Hanka se naštvala a zvedla to,ale než stačila cokoli zařvat Lucka začala zoufale prosit o pomoc,že je doma a že ji napadla nějaká žena. Hanka se polekala jejího přiškrceného hlasu. Takhle vyděšený hlas by Lucie nedokázala nahrát. Přemohla strach,nasedla na kolo a uháněla Lucce na pomoc. Napadlo jí,že by měla radši zavolat někoho dospělého,ale to mohla Lucka zavolat rovnou policii.Co když si dělá přece jen legraci?Tak či tak,protože to od sebe nemají daleko,vyjela Hanka do tmy. Už zdálky viděla temný lucčin dům. Ten útulný a prosluněný dům byl tytam a místo něj stála u lesa chladná a tmavá vila. V noci vše vypadá jinak. Už při prvním pohledu si byla Hanka jistá,že si z ní Lucka nedělala blázny. Dveře byly vyražené z pantů a z patra se lesem nesl jekot vyděšené a přiškrcené Lucie. Hanka odhodila kolo a spěchala do patra. Vtrhla do Lucčina pokoje a věnoval se jí takový pohled že na to v životě nezapomene. Lucie seděla na posteli,z pusy a nosu jí tekla rudá krev,byla modrá a kdosi nebo cosi ji škrtilo. Lucka v ruce držela mobil a stále ječela.Ale už z posledních sil. Náhle se ozvala rána.Postava která Lucii škrtila se polekala a vyletěla oknem ven. Lucka se rozkašlala a začala se dusit. To průvan způsobil tu ránu!Lucie divoce ukazovala ke dveřím.Hanka se polekala a otočila se.Nic tam však nebylo. počkala až se ubohá Lucka vykašlala a pak spolu běžely do ložnice. Už z chodby Hanka slyšela podivný vrzavý zvuk. Vešly a začaly obě řvát tak,že takhle nikdo nikdy v životě neřval. lucčini rodiče viseli na lanech od stropu a houpali se. Obě vyběhly z domu pryč a na policii. Policie jim s postavou nevěřila a usoudili že to byl vrah. Jen Lucie a Hanka však věděly pravdu. Lucčina rodina se nenáviděla s druhou a dělali si naschvály a zrovna ten osudný den přišla řada udělat naschvál druhé rodině. Lucčini rodiče jim odpojili nějakou součástku u auta.netušili však jaký to bude mít dopad. Celá rodina si ješte tentýž den vyjela na výlet a na křižovatce kde potřebovali odpojenou součástku se stala veliká nehoda.Celá rodina byla mrtvá. Lucčini rodiče to nemohli rozdýchat,tohle přece nechtěli. Ale bylo pozdě a duch matky té zesnulé rodiny se přišel pomstít...Stalo se to???Ano,stalo!!!

Protože můj bratr rád poslouchá strašidelný příběhy,rozhodla jsem se,že mu dám k narozeninám kazetu s hororem.Když jsem mu to dávala,byl napjatý co v něm najde.,,Super,strašidelný příběh!To si musím hned poslechnout!¨,vykřikl a hned běžel k sobě do pokoje.Najednou jsem z jeho pokoje uslyšela křik a strach nahánějící smích.Okamžitě jsem tam co nejrychleji běžela a byla jsem v šoku.Bratr ležel na zemi a řval,jako když ho na nože berou.Z jeho kazeťáku vycházel příšerný smích,který byl stále silnější a silnější.Byl tak hlasitý,že jsem si musela pomalu rokama zakrýt uši.Popadla jsem kazeťák a vší silou jím mrskla o zeď.Ale ten smích nepřestal,všemožně jsem s kazeťákem rumplovala,až to konečně zmlklo.Brášku museli odvézt do nemocnice,měl šok. O pár dní později jsem si v novinách přečetla:,,Jedenáctiletá dívka nalezena mrtvá ve svém pokoji.Na pomoc bylo už pozdě!Vedle ležel jen magnetofon.¨Dodnes je mi záhadou,jak k té podivné příhodě mohlo dojít.Ano,stalo!!!!!!!!!!

Jednou jel starý řidič do Prahy a zahlédl na silnici mladou stopařku. Zastavil jí a ona nastoupila , byla to dívka která měla hrozně škaredý obličej měla ho popálený, řidič se jí trochu bál ale odvezl ji na to místo kam chtěla jet. Hledal to město ale nikde takové nebylo zeptal se tedy dívky jestli se nespletla. Ona už tam jen ležela a nikoho nevnímala, řidič ihned zavolal zahranku a holčičku si odvezli. Když pak mu zachranka řekla že měla važné poranění hlavy a že zemřela před 3 rokami. Divili se že byla v autě a od té doby starý řidič nikoho nevozil!Stalo se to???Ne,nestalo!!!Solárium:
Jedna žena byla na dovolené u moře,ale počasí se nevydařilo.Aby byla opálená a hezká,chodila každá den do solária.Když se vrátila domů,šířil se kolem ní podivný zápach!!!!Její kolegové v práci ji požádali,aby se častěji sprchovala,ale žena samozřejmě věděla,že se sprchuje každý den,takže šla rovnou k lékaři!!!!Lékař zjistil,že se jí zavařily vnitřnosti a začínají hnít!!!!Zemřela krátce poté!!!!Stalo se to????Ne,nestalohrůza s e-mailu:
Asi před rokem v pátek jsem dostala e-mail. Byly v něm otřesné fotky holky, která spáchala sebevraždu. Také v něm stálo, že pokud tento mail nepošlu 10 lidem do 7 dnů, tak si mě to mrtvé děvče najde. Já na tyto věci nevěřím a ihned jsem ho smazala. To byla chyba! Přesně za týden jsem měla volné odpoled­ne, tak jsem k nám pozvala kamarádku. Když jsem šla ze školy, připadalo mi, že se za mnou někdo plíží, ale jakmile jsem se otočila, nikdo tam nebyl. S nepříjemným pocitem jsem šla dál. Těsně před domem zvuky ustaly. Oddychla jsem si. Vešla jsem do předsíně a najednou se přede mnou zjevila ta dívka z e-mailu. Začala jsem křičet, ale ona se ke mně přibližovala víc a víc. Na poslední chvíli zazvonila kamarádka a mrtvola zmizela. Věřte nebo ne, tohle se opravdu stalo!

Jednou Anne jela ke své babičce která bydlela hodně daleko. Jela tedy vlakem a pak přestoupila na autobus..... Jak do toho autobusu nastupuje tak si všimne divného člověka, ale Anne si řekne že je spousta divných lidí a že jínic do ted neudělali. Sedla si na sedadlo a čekala až bude ve městě kde bybička bydlí. Včimla si že ten divný člověk drží pod svím pláštěm nůž... Anne se zalekla, a ihned vystoupila. Anne měla štěstí že na ní babička čekala na zastávce, babička jí přivítala a řekla jí že její přítel přijel stejným autobudem jako Anne. Anne se pousmála, a byla zvědavá jakého má babička kamaráda. Muž vystoupil z autobusu a Anne se zděsila byl to ten samí divný muž který měl pod pláštěm nůž. Anne ihned babičce řekla co viděla a babička řekla že je to nesmysl že její přítel by tohle neudělal a že Anne měla asi nějáké vydiny. Přišly k babičce domů a Anne si všimla že muž vytahuje pomale a opatrně nůž vzala babičku a chtěla sní utíkat pryč ale babička spadla na zem a Anne jí musela zvednou než ale babičku zvedla muž Anne zabil ale babičku ne! Protože baička byla jeho přítelkyní a Anne se mu zdála tak podezřelá že chce zabít babičku... Babička potom zavolala policajty a divného muže zavřeli do vězení...Stalo se to??Ne,nestalo


Prázdniny jsem strávila s rodiči a mým malým bratrem v Itálii, přímo u moře. Můj bratr a já jsme si chtěli vystřelit z lidí na pláži, a tak jsme si přidělali na záda žraločí ploutev z plastu. Šli jsme ven - ale než jsme vůbec mohli začít s naším žertíkem, přišla k nám nějaká malá holka, vzala si naši atrapu a utíkala pryč. Můj bratr a já jsme byli rozčilení a volali jsme na tu holku, co to má znamenat. Ale už byla pryč. Najednou se ozvala siréna: ,,žraločí poplach!" A všichni plavci museli hned z vody. Můj bratr a já jsme si v tu chvíli uvědomili, že ta malá holka nám zachránila život.Stalo se to???Ano,stalo!!!!!!!!!!!!!!!!


Jednou jsem přišla ke své nejlepší kamarádce Káje na návštěvu. Uprosili jsme mamky, abych tam mohla přespat. Poslouchaly jsme hudbu a a připravovaly se na vyvolávání duchů. Asi 10 minut před půlnocí jsme daly uprostřed pokoje lampičku, která měnila svou barvu. Sedly jsme si do tureckého sedu a začaly vyvolávat. O půlnoci jsme vyvolaly ducha utrpení. Napadla mě bláznivá otázka a položila jsem ji duchovi: "Duchu utrpení, převtělil jsi se do těla Izzinky, kočky Káji?" Otočila jsem kartu s odpovědí. Stálo tam ano. Na dveřích jsme uviděly stín kočky. Izza seděla na okně a usilovně mňoukala. Najednou se na mě vrhla a do krve mě poškrábala. Naštěstí ji Kája včas odtrhla, hodila do obýváku a rychle zavřela dveře. Kočka však stále škrábala a tak jsme raději ducha odvolaly. Ze zad mi tekla krev a tak mi na ně Kája dala obklad. Byly jsme vystrašené a nedovedly jsme si divné chování Izzinky vysvětlit. Ráno se u chovala normálně. Bylo to podivně nevo ne ?!!!Stalo se to???Ano,stalo

Pátek 13

9. května 2011 v 17:58 | Od:Lindy
V pátek 13 jsem byla sama doma. Na pátek 13 jsem sice nevěřila, ale byl to divný den. Začalo lít jako z konve..........a najednou co nevidím viděla jsem na stěně krvavé otisky a vedly nahoru do mého pokoje.Šla jsem se tam podívat a nic tam nebylo. Byla jsem vyděšená,ale vsoukala jsem si do hlavy že je to výmysl mé fantazie.Šla jsem se tedy najíst. A tu najednou.......... co neslyším Slyšela jsem v mém pokoji hlasité zvuky. Znovu jsem se tam šla podívat a zůstala jsem stát s otevřenou pusou. Byla tam má sousedka, která byla pocákana krví a křičela POMOZ MI DĚVČE! Omdlela jsem a probudila se až ráno. Od rodičů jsem se dozvěděla, že včera večer zemřela podivnou smrtí ta sousedka od naproti. Od tohoto dne se bojím zůstávat sama doma.

Lady Gaga vytváří parfém!

9. května 2011 v 17:25

LADY GAGA VYTVÁŘÍ PARFÉM!

FASHION: Lady Gaga vytváří parfém! - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Víme, po čem bude vonět...
LG (24) nepřestává šokovat a evidentně si nedělá nic z toho, že kontrakt na výrobu nového parfému podepsala se seriozní světově uznávanou společností!

Klidně totiž o své nové vůni nedávno prohlásila: "Bude vonět jako krev a sperma!" Proslíchá se ovšem, že firmě Coty, která má na svém kontě například vůni Britney Spears, Avril Lavigne nebo Beyoncé, se zpěvaččin komentář nelíbí!

"Vzkázali jí, aby o chystaném parfému raději nemluvila,"prozradil zdroj ze společnosti Coty.

Gaga si jako obvykle z upozornění nic nedělá, za svým výrokem si stojí a navíc slibuje: "Parfém je teprve začátkem. Hodlám teď vstupovat do světa módy a stylu mnohem častěji. Fanoušci se určitě mají na co těšit."

Vůně má být v prodeji koncem tohoto nebo začátkem příštího roku a má se jmenovat Monster! Už se těšíme...

Justin Bieber připravuje nové album !

9. května 2011 v 17:22

JUSTIN BIEBER PŘIPRAVUJE NOVÉ ALBUM!

STARS: Justin Bieber připravuje nové album! - foto
Zdroj: Isifa

I na turné si zpěvák najde volný čas na skládání new songů...
Justin (17) právě objíždí svět se svým My World Tour a přestože mezi jednotlivými koncerty a cestováním mu moc volných chvil nezbývá, každý den si najde trochu času na přípravu nového alba.

"Na tomhle turné jsem složil spoustu skvělých písniček. Jsem z nich nadšený a nemůžu se dočkat až se zavřu do studia a začneme nové CD nahrávat," píše star na svůj twitter.

Práce na new albu by měly začít už v létě a zpěvák svým fanouškům vzkazuje: "Možná brzy pustím do světa malou ochutnávku..."

Nedávno však Justin přiznal, že se mnohem lépe než před mikrofonem cítí před TV kamerou, což si vyzkoušel při hostování v seriálu Kriminálka Las Vegas.

"Jednoznačně se chci v budoucnu věnovat víc hraní. Moc mě to baví a myslím, že jsem v tom dobrý," dodává Justin s tím, že by si rád zahrál v celovečerním filmu.


Koukni na Never Say Never živěOptické klamy IIII.

8. května 2011 v 17:46
Optické klamy: Zapletený trojúhelník

Lebka

Ze vzdálenosti cca. 20cm se upřeně dívejte na křížek uprostřed lebky a počítejte do 120. Potom se zadívejte na holou stěnu. Měli by jste spatřit přízrak lebky! Je to proto, že se tento obraz ukládá do "prvního" stupně paměti, v oblasti takzvaného smyslového ukládání. Zajímavé na tom je to, že když od obrázku odtrhnete oči, vidíte jej negativně! Samozřejmě i barvy vidíte negativně - jestli to chcete zkusit, tak si vemte nějaký jednodušší barevný obrázek, v nějakém grafickém programu si ho znegujte a zkuste to samé jako s lebkou...

Z jedné starny princeznička ... z druhé starý dědek


Tak tento chlápek má svou povahu napsanou přímo na obličeji (když nakloníš hlavu doprava, uvidíš psacím písmem napsáno Liar = angl. lhář)Taková "prspektivní nemožnost". Když se na tento obrázek člověk pozorně zadívá, objeví v něm zase ten trojúhelník ... věžička by správně měla končit vedle cesty a ne na cestě ...